Atlas Vida ve Civata Paz. Tic. Ltd. Şti.

1969 yılında Emek vida adıyla üretimine başlayan firmamız 1979 yılında Atlas Vida adını alarak yeni bir vizyon ve anlayışla üretimine devam etmektedir. Günden güne büyüyen ve gelişen vida sektörünün gereksinimlerine en son teknoloji makinelerle cevap veren firmamız, kalite denince ilk akla gelen firmalar arasında yerini almış, yurtiçi ve yurt dışı vida piyasasında bilinen bir marka haline gelmiştir.

Zengin ürün yelpazemiz ile birlikte sizlere 21. Yüzyılda da hep daha iyi ve güzel hizmet için çalışmakta yatırımlarımızı da bu yönde yönlendirmekteyiz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla quis ex diam. Nulla posuere nunc at est mollis, vitae finibus purus finibus. Proin malesuada ipsum at mollis lobortis. Nulla facilisi. Morbi sagittis metus dolor, ac pulvinar tortor tempus nec. Aenean nec mollis purus, non porttitor velit. Nullam et felis urna. Curabitur augue turpis, dictum et quam a, commodo suscipit velit. Pellentesque nec malesuada ante. Suspendisse felis ligula, interdum bibendum porta sed, placerat sed urna. Vestibulum ante odio, pretium et odio sit amet, euismod volutpat odio. Integer orci enim, bibendum at ex id, dignissim interdum sapien. Ut blandit erat quis odio lacinia molestie.